Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 272 308 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Ewangelie i ciekawostki

środa, 14 lipca 2010 22:16
Skocz do komentarzy

    

TYTUŁ W TELEGAZECIE TVP-1 Z DNIA 6.06.2004 ROKU

'' KRWAWY FINAŁ SPORU O ROWER'' '

88-LETNI MIESZKANIEC WŁOSKIEJ POLENZY POKŁÓCIŁ SIĘ Z MŁODSZYM O 21 LAT CYKLISTĄ O ' ŹLE ZAPARKOWANY ' ROWER ,WYCIĄGNĄŁ PISTOLET I ZABIŁ ADWERSARZA (ROWERZYSTĘ) ,STRZELAJĄC DO NIEGO CZTEROKROTNIE . NASTĘPNIE Z BRONIĄ W RĘKU ŚCIGAŁ JESZCZE ŻONĘ ROWERZYSTY , KTÓRA OPOWIEDZIAŁA SIĘ PO STRONIE MĘŻA PODCZAS AWANTURY. KOBIECIE UDAŁO SIĘ UCIEC , A 88-LATEK SAM ODDAŁ SIĘ W RĘCE POLICJI .ROWER KTÓRY WYWOŁAŁ TAKĄ WŚCIEKŁOŚĆ BYŁ OPARTY O PŁOT JEGO OGRÓDKA .

KOMENTARZ WŁASNY DO W/W ZDARZENIE

 ZBAWICIEL ŚWIATA JEZUS CHRYSTUS -PRZESTRZEGAŁ ,ŻE PRZYJDĄ TAKIE CZASY ,ŻE ' OZIĘBNIE MIŁOŚĆ WIELU' CZYLI PRZEKŁADAJĄC TO CO SIĘ W DZISIEJSZYM  ŚWIECIE DZIEJE-JEST TO DZISIAJ- MIŁOŚĆ DO PIENIĘDZY DO WŁASNEGO SAMOUWIELBIENIA ,DO WŁADZY I BEZTROSKIEJ KONSUMPCJI , DLATEGO  O TO TRZEBA WRĘCZ KRZYCZEĆ I PYTAĆ A GDZIE JEST MIŁOŚĆ DO BOGA I BLIŹNIEGO .

           


EWANGELIA (MK.10,46-52)

UZDROWIENIE NIEWIDOMEGO

GDY JEZUS RAZEM Z UCZNIAMI I SPORYM TŁUMEM WYCHODZILI Z JERYCHA ,NIEWIDOMY ŻEBRAK BARTYMEUSZ ,SYN TYMEUSZA SIEDZIAŁ PRZY DRODZE .TEN SŁYSZĄC ,ŻE TO JEST JEZUS ZACZĄŁ WOŁAĆ ' JEZUSIE SYNU DAWIDA , ULITUJ SIĘ NADE MNA '. WIELU NASTAWAŁO NA NIEGO ,ŻEBY UMILKNĄŁ .LECZ ON JESZCZE GŁOŚNIEJ WOŁAŁ 'SYNU DAWIDA ULITUJ SIĘ NADE MNĄ ' JEZUS PRZYSTANĄŁ I RZEKŁ 'ZAWOŁAJCIE GO' I PRZYWOŁALI NIEWIDOMEGO ,MÓWIĄC MU : ' BĄDŹ DOBREJ MYŚLI ,WSTAŃ , WOŁA CIĘ .ON ZRZUCIŁ Z SIEBIE PŁASZCZ , ZERWAŁ SIĘ I PRZYSZEDŁ DO JEZUSA .A JEZUS PRZEMÓWIŁ DO NIEGO : 'CO CHCESZ ,ABYM CI UCZYNIŁ ?' POWIEDZIAŁ MU NIEWIDOMY ' RABBUNI , ŻEBYM PRZEJRZAŁ '.JEZUS MU RZEKŁ : 'IDŹ ,TWOJA WIARA CIĘ UZDROWIŁA ' .NATYCHMIAST PRZEJRZAŁ I SZEDŁ ZA NIMI DROGĄ - OTO SŁOWO PAŃSKIE. PSALM 102 WIELKICH DZIEŁ BOGA NIE ZAPOMINAJMY . ALLELUJA UWIELBIAMY CIĘ CHRYSTE I BŁOGOSŁAWIMY CIEBIE / BO PRZEZ KRZYŻ TWÓJ ŚWIĘTY ŚWIAT ODKUPIŁEŚ .

              

EWANGELIA (J3,13-17)

KRZYŻ NARZĘDZIEM ZBAWIENIA

JEZUS POWIEDZIAŁ DO NIKODEMA :< ' NIKT NIE WSTAPIŁ DO NIEBA ,OPRÓCZ TEGO , KTÓRY Z NIEBA ZSTĄPIŁ ,SYNA CZŁOWIECZEGO ,ABY KAŻDY ,KTO W NIEGO WIERZY, MIAŁ ŻYCIE WIECZNE.TAK BOWIEM BÓG UMIŁOWAŁ ŚWIAT , ZE SYNA SWEGO JEDNORODZONEGO DAŁ ,ABY KAŻDY ,KTO W NIEGO WIERZYŁ ,NIE ZGINĄŁ ALE MIAŁ ŻYCIE WIECZNE .ALBOWIEM BÓG NIE POSŁAŁ SWEGO SYNA NA ŚWIAT PO TO ,ABY ŚWIAT POTĘPIŁ ,ALE PO TO BY ŚWIAT ZOSTAŁ PRZEZ NIEGO ZBAWIONY '

 -OTO SŁOWO PAŃSKIE .

ODDALAMY SIĘ OD SIEBIE AŻ 63 PROCENT POLAKÓW UWAŻA ŻE PO 1989 ROKU RELACJE MIĘDZY LUDŹMI SIĘ POGORSZYŁY . DOSKWIERAJA NAM NAJBARDZIEJ : - BRAK CZASU NA KONTAKTY ,Z RODZINAMI ,Z PRZYJACÓŁMI , SĄSIADAMI .GŁĘBSZE WIĘZI ALBO WRĘCZ ZANIKAJĄ . - NADMIERNE ZAABSORBOWANIE SPOWODOWANE LĘKIEM PRZED UTRATĄ PRACY . -POGOŃ ZA PIENIĘDZMI WYNIKAJACA NIE TYLKO Z NASZEJ ZACHŁANNOŚCI ,ALE TAKŻE Z ROSNĄCYCH KOSZTÓW UTRZYMANIA . -WZROST OBOJĘTNOŚCI ,ZNIECZULICA , EGOIZ BRAK BEZINTERESOWNOŚCI . ŻRÓDŁO :CBOS


                       


EWANGELIA /ŁK.16.19.31

PRZYPOWIEŚC O BOGACZU I ŁAZARZU

ŻYŁ PEWIEN CZŁOWIEK BOGATY,KTÓRY UBIERAŁ SIĘ W PURPURĘ I BISIOR I DZIEŃ W DZIEŃ ŚWIETNIE SIĘ BAWIŁ .U BRAM JEGO PAŁACU LEŻAŁ ŻEBRAK OKRYTY WRZODAMI ,IMIENIEM ŁAZARZ.PRAGNĄ ON NASYCIĆ SIĘ ODPADKAMI ZE STOŁU BOGACZA , NADTO I PSY PRZYCHODZIŁY I LIZAŁY JEGO WRZODY . UMARŁ ŻEBRAK I ANIOŁOWIE ZANIEŚLI GO NA ŁONO ABRAHAMA UMARŁ TAKŻE BOGACZ I ZOSTAŁ POGRZEBANY . GDY W OTCHŁANI POGRĄŻONY W MĘKACH PONIÓSŁ OCZY UJRZAŁ ZDALA ABRAHAMA I ŁAZARZA NA JEGO ŁONIE I ZAWOŁAŁ'' OJCZE ABRAHAMIE ULITUJ SIĘ NADE MNA I POŚLIJ ŁAZARZA NIECH KONIEC SWOJEGO PALCA UMOCZY W WODZIE I OCHŁODZI MÓJ JĘZYK BO STRASZNIE CIERPIĘ W TYM PŁOMNIENU'' LECZ ABRAHAM ODRZEKŁ WSPOMNIJ SYNU , ZE ZA ŻYCIA OTRZYMAŁEŚ SWOJE DOBRA A ŁAZARZ PRZECIWNIE NIEDOLĘ TERAZ ON TU DOZNAJE POCIECHY A TY MĘKI CIERPISZ . A OPRÓCZ TEGO MIĘDZY NAMI A WAMI ZIONIE OGROMNA PRZPAŚĆ TAK ŻE NIKT CHOĆBY CHCIAŁ STĄD DO WAS PÓJŚĆ NIE MOŻE ANI STAMTĄD DO NAS SIĘ PRZEDOSTAĆ . TAMTEN ODRZEKŁ PROSZĘ CIĘ WIĘC OJCZE POŚLIJ GO DO DOMU MOJEGO OJCA . MAM BOWIEM PIĘCIU BRACI NIECH ICH PRZESTRZEŻE ŻEBY ON NIE PRZYSZLI NA TO MIEJSCE MĘKI . LECZ ABRAHAM ODPARŁ '' MAJĄ MOŻESZA I PROROKÓW NIECHŻE ICH SŁUCHAJĄ" . TAMTEN ODRZEKŁ : NIE OJCZE ABRAHAMIE , LECZ GDYBY KTO Z UMARŁYCH POSZEDŁ DO NICH TO SIĘ NAWRÓCĄ . ODPOWIEDZIAŁ MU JEŻELI MOJŻESZA I PROROKÓW NIE SŁUCHAJĄ TO CHOĆBY KTO Z UMARŁYCH POWSTAŁ NIE UWIERZĄ „ OTO SŁOWO BOŻE .

PSALM 102
WIELKICH DZIEŁ BOGA NIE ZAPOMINAJMY
                                                                       ALLELUJA

UWIELBIAMY CIĘ CHRYSTE I BŁOGOSŁAWIMY CIEBIE,BO PRZEZ KRZYŻ TWÓJ ŚWIĘTY ŚWIAT ODKUPIŁEŚ

                 

SŁOWA EWANGELI

WEDŁUG Ś. ŁUKASZA

W. CHWAŁA TOBIE PANIE.

                JEZUS WIDZĄC TŁUMY WYSZEDŁ NA GÓRĘ . A GDY USIADŁ , PRZYSTĄPILI DO NIEGO JEGO UCZNIOWIE. WTEDY OTWORZYŁ SWOJE USTA I NAUCZAŁ ICH TYMI SŁOWAMI; BŁOGOSŁAWIENI,UBODZY W DUCHU, ALBOWIEM DO NICH NALEŻY KRÓLESTWO NIEBIESKIE. BŁOGOSŁAWIENI ,KTÓRZY PŁACZĄ, ALBOWIEM ONI BĘDĄ POCIESZENI, BŁOGOŁAWIENI CISI, ALBOWIEM ONI NA WŁASNOŚĆ POSIĄDĄ ZIEMIE. BŁOGOSŁAWIENI,KTÓRZY ŁAKNĄ I PRAGNĄ SPRAWIEDLIWOŚCI, ALBOWIEM ONI BĘDĄ NASYCENI. BŁOGOSŁAWIENI MIŁOSIERNI , ALBOWIEM ONI MIŁOSIERDZIA DOSTĄPIĄ BŁOGOSŁAWIENI CZYSTEGO SERCA, ALBOWIEM ONI BOGA OGLĄDAĆ BĘDĄ. BLOGOSŁAWIENI,KTÓRZY WPROWADZAJĄ POKÓJ , ALBOWIEM ONI BĘDĄ NAZWANI SYNAMI BOŻYMI. BŁOGOSŁAWIENI ,KTÓRZY CIERPIĄ PRZEŚLADOWANIE DLA SPRAWIEDLIWOŚCI , ALBOWIEM DO NICH NALEŻY KRÓLESTWO NIEBIESKIE.  BŁOGOSŁAWIENI JESTEŚCIE,GDY LUDZIE WAM URĄGAJĄ I PRZESLADUJĄ WAS I GDY MÓWIĄ KŁAMLIWIE WSZYSTKO ZŁE NA WAS Z MEGO POWODU, CIESZCIE SIĘ I RADUJCIE , ALBOWIEM WIELKA JEST WASZA NAGRODA W NIEBIE .

            OTO SŁOWO PAŃSKIE.

           W.CHWAŁA TOBIE CHRYSTE.

LUDZIE STAREGO PRZYMIERZA CZĘSTO UZNAWALI BOGACTWO RADOŚĆ I INNE ATRYBUTY DOCZESNEGO POWODZENIA ZA PRZEJAW BOŻEGOBŁOGOSLAWIEŃSTWA . TYMCZASEM ,BIEDA, CHOROBY I ŁZY BYŁY ODBIERANE JAKO ZNAK ODWRÓCENIA SIĘ BOGA OD CZŁOWIEKA W SKUTEK LUDZKICH GRZECHÓW . CHRYSTUS W KAZANIU NA GÓRZE NIE TYLKO KWESTIONUJE TAKIE MYŚLENIE ,ALE NAWET NAZYWA BŁOGOSŁAWIONYMI LUDZI ODRZUCONYCH PRZEZ ŚWIAT.

    


MORDOWALI ABY ODMŁODNIEĆ

 

PONAD 300 NOWO NARODZONYCH DZIECI ,ZNIKNĘŁO W LATACH 2001-2003 ZE SZPITALA POŁOŻNICZEGO W CHARKOWIE NA UKRAINIE .NIEMIECKIE MEDIA UJAWNIY,ŻE 'ZNIKNIĘCIE'NIEMOWLĄT MA ZWIĄZEK ,ZE ZBRODNICZYM HANDLEM LUDZKIMI NARZĄDAMI POBIERANYMI M.IN. OD ZABIJANYCH NOWORODKÓW.W PROCEDER ZAMIESZANE SĄ RÓWNIEŻ ,NIEKTÓRE PRYWATNE KLINIKI A NAWET URZĘDNICY MINISTERSTWA OCHRONY ZDROWIA SPRAWA JEST NA TYLE SZOKUJACA,ŻE WŁASNE ŚLEDZTWO DLA WYJAŚNIENIA OKOLICZNOŚCI UJAWNIONEGO PROCEDERU PROWADZĄ PRZESTAWICIELE ZGROMADZENIA PARLAMENTARNEGO RADY EUROPY .WCZORAJ PRZYBYLI DO KIJOWA PRZEDSTAWICIELE .ZPRE RUTH-GABE VERMOT-MANGOLD. POWODEM DO ROZPOCZĘCIA DOCHODZENIA STAŁY SIĘ PORAŻAJĄCE INFORMACJE W NIEMIECKICH MEDIACH O ZAGINIĘCIU DWÓCH NOWORODKÓW W JEDNYM ZE SZPITALI POŁOŻNICZYCH W CHARKOWIE. RODZICE NOWO NARODZONYCH DZIECI ZOSTALI ,POINFORMOWANI ,ŻE ZMARŁY ONE W WYNIKU KOMPLIKACJI , W CZASIE PORODÓW.PÓŹNIEJ JEDNAK NA WYSYPISKU ŚMIECI SZPITALA ZNALEZIONO CIAŁA KILKU NOWORODKÓW.NIESTETY, ZBRODNICZY PRECEDER MA O WIELE SZERSZY ZASIĘG .POWOŁUJĄC SIĘ NA DANE JEDNEJ Z ORGANIZACJI SPOECZNYCH UKRAINY.NIEMIECKIE MEDIA POINFORMOWAŁY ,ŻE W LATACH 2001-2003 BYŁO PONAD 300 PODOBNYCH PRZYPADKÓW ZNIKNIĘCIA NOWO NARODZONYCH DZIECI. JESZCZE W KWIETNIU BR, 'NOWYJE IZWIESTIA ' INFORMOWAŁY O ZAŁOŻENIU SPRAWY KRYMINALNEJ PRZEZ SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA UKRAINY GRUPIE URZĘDNIKÓW Z MINISTERSTWA OCHRONY ZDROWIA. PRASA BRYTYJSKA ALARMOWA ŁA WÓWCZAS,ŻE ZE SZPITALI UKRAIŃSKICH DO SALONÓW KOSMETYCZNYCH MOSKWY,DOSTARCZA SIĘ CIAŁA DZIECI ZABITYCH W EMBRIONALNEJ FAZIE ROZWOJU W CELU 'ODMŁODZENIA BOGATYCH PACJENTÓW . NIE JEST TAJEMNICĄ,ŻE ODRAŻAJĄCY PRECEDER PRZEWOŻENIA Z UKRAINY DO ROSJI ZAMORDOWANYCH DZIECI POCZĘTYCH, JEST PROWADZONY OD DAWNA.'THE OBSERVER' INFORMOWAL ,NP.,ŻE UKRAIŃSCY CELNICY ZATRZYMALI OBYWATELA ROSJI .KTÓRY OKAZAŁ SIĘ ASPIRANTEM MOSKIEWSKIEGO INSTYTUTU FIZYKO-TECHNOLOGICZNEGO,KTÓRY PROÓBOWAL WYWIEŻĆ 25 ZAMROŻONYCH LUDZKICH EMBRIONÓW. WEDŁUG WERSJI, BRYTYJSKIEJ PRASY ,ZDEPRAWOWANE ROSJANKI ,WYWODZĄCE SIĘ Z KAST POSTSOWIECKICH NOWOBOGACKICH. W NADZIEI 'SKRÓCENIA SOBIE LAT' ZACHĘCAJĄ UKRAINKI DO ZABIJANIA WŁASNYCH POCZĘTYCH DZIECI.OFERUJĄ IM ZA KAŻDE Z NICH TYSIĄC HRYWIEN /OKOŁO 200 DOLARÓW/.NASTEPNIE CIAŁO ZABITEGO DZIECKA W EMBRIONALNYM STADIUM ROZWOJU WYKORZYSTYWANE JEST W SALONACH PIĘKNOŚCI. SPORZĄDZA SIĘ Z NICH ,NIEZWYKLE DROGIE 'ZASTRZYKI MŁODOŚCI' ZBRODNICZY SZARLATANI WMAWIAJA SWOIM PACJENTKOM,ŻE WPŁYNĄ ONE NA ODMŁODZENIE ICH SKÓRY /WYLECZĄ JE Z SZEREGU CHORÓB/ NIEDAWNO W OBWODZIE DONIECKIM WCZĘTO SPRAWĘ SĄDOWĄ DOTYCZĄCĄ MAKABRYCZNEJ TRANSPANCJI LUDZKICH ORGANÓW W JEDNEJ Z PRYWATNYCH KLINIK MARLUPOLA DO ZLECONIODOWACÓW WYSYŁANO ZAMROŻONE TRANSPLANTATY WĄTROBY I MÓZGOWIA WYCIĘTE Z LUDZKICH EMBRIONÓW PO ICH ZABICIU . KLIENTAMI KLINIK BYLI ZEPRAWOWOWANI NOWORYSZE .

          

W KOPALNI PRACOWAŁ GÓRNIK NIE KRYJĄCY SWOJEGO NIENAWISTNEGO STOSUNKU DO WIARY I KOŚCIOŁA ,CO WIĘCEJ SZYDZIŁ Z BOGA,WIERNYCH I KOŚCIOŁA A TAKŻE Z POSTÓW W POPIELEC I WIELKI PIĄTEK SWOJĄ NIENAWIŚĆ MANIFESTOWAŁ NA KAŻDYM KROKU PRZEZ WIELE LAT I OTO PEWNEGO DNIA PRZYSZEDŁ DO PRACY NIEZWYKLE AGRESYWNY,BLUŹNIŁ NA ŚWIĘTĄ WIARĘ W CHRYSTUSA A NASTĘPNIE ZERWAŁ WISZĄCY KRZYŻ Z WIZERUNKIEM CHRUSTUSA I RZUCIŁ GO DO SZYBU. LUDZIE JĘKNĘLI ZE STRACHU A ON WSKOCZYŁ DO NIEGO.NIGDY JUŻ JEDNAK STAMTĄD NIE WYSZEDŁ.JEGO SZCZĄTKI ROZRZUCONE BYŁY PO RÓŻNYCH DZIWIGARACH SZYBU. Z RZĄPIA SZYBOWEGO WYDOBYTO NIENARUSZONY KRZYŻ I POWIESZONO GO NA SWOIM MIEJSCU W POSZYBIU.

               

NA DWA TYGODNIE PRZED KLĘSKĄ NIEMCÓW W BITWIE STALINGRADZKIEJ. HITLER WIZYTOWAŁ UZBROJONĄ PO ZĘBY ,POTĘŻNĄ ARMIĘ PONAD 100 TYŚ. DOWODZONĄ PRZEZ FELDMARSZAŁKA VON PAULUSA. POD WRAŻENIEM OGLĄDANEJ W/W ARMII ,JEJ ZDYSCYPINOWANIA,SKUTECZNOŚCI W WALKACH I POTĘGI- HITLER POWIEDZIAŁ CYT . „GRATULUJĘ PANIE GENERALE TAKIEJ ARMII, KTÓREJ NAWET NIEBIOSA NIE POKONAJĄ." TRZY TYGODNIE PÓŹNIEJ WYSTĄPIŁY , NIE NOTOWANE W TEJ CZĘŚCI GEOGRAFICZNEJ,SIARCZYSTE MROZY.....,KTÓRE NA KOŚĆ ZAMRARZAŁY SILNIKI CZOŁGÓW I POJAZDÓW, ŻOŁNIERZE NIEMIECCY ZAMARZALI NA ŚMIERĆ W OKOPACH . ARMIA PAULUSA PONIOSŁA DRUZGOCĄCĄ KLĘSKĘ, NIE Z POWODU POTĘGI ROSJAN ALE... POTĘŻNYCH SIARCZYSTYCH MROZÓW.TAKA BYŁA PRAWDA O KLĘSCE NIEMCÓW!

            


oceń
4
0


Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

poniedziałek, 20 listopada 2017

Uwaga !

Słowa P. Jezusa do apostołów :
NIE MA WIĘKSZEJ MIŁOŚCI OD TEJ KTÓRA ODDAJE ŻYCIE ZA BRATA CZŁOWIEKA , BLIŹNIEGO.
______________________________

Modlitwa Pańska - cud o rodowodzie Niebiańskim przyniesiona ludziom na Ziemię - miłością Jezusa jest nie tylko darem Nieba - to także a może przede wszystkim - kluczem prawdy do spełnienia wiary, nadziei i jedynego sensownego celu rozumnego człowieka - wiecznego zbawienia.
_________________________________
Matko Zbawiciela - na ratunek każdemu .......
Mateczko Najświętsza utrapionych-przychodziłaś do wielu w ostatniej godzinie .
Matko-Maryjo najlitościwsza ,która nikogo nie opuszczasz i nikim nie gardzisz,błagam w godzinę mojej śmierci pomóż i do mnie też przyjdź, a wtedy zniknie lęk i trwoga każdego umierającego! nasz, mój wasz i wszystkich.
_________________________________

MODLITWA ŚW. GERTRUDY

OJCZE PRZEDWIECZNY , OFIARUJĘ CI NAJDROŻSZĄ KREW BOSKIEGO SYNA TWOJEGO , PANA NASZEGO , JEZUSA CHRYSTUSA W POŁĄCZENIU ZE WSZYSTKIMI MSZAMI ŚWIĘTYMI DZISIAJ NA CAŁYM ŚWIECIE ODPRAWIANYMI , ZA -
- ZA DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE
- ZA UMIERAJĄCYCH
-ZA GRZESZNIKÓW NA ŚWIECIE
- ZA GRZESZNIKÓW W KOŚCIELE POWSZECHNYM
- ZA GRZESZNIKÓW W MOJEJ RODZINIE , A TAKŻE W MOIM DOMU
___________________________________

Słowa P.Jezusa o tej modlitwie :
'' Każde jednorazowe odmówienie tej modlitwy uwalnia wiele dusz czyśćcowych ''
Modlitwa___________Panie Jezu Chryste, dla zasług Twojej Najświętszej Męki,którą my grzeszni rozważamy ,racz przez Krzyż i śmierć Twoją wybawić dusze w czyśćcu cierpiące a nas zachować od kar piekielnych i wprowadź tam,gdzie zaprowadziłeś sprawiedliwego łotra wraz z Tobą ukrzyżowanego.
KTÓRY ŻYJESZ I KRÓLUJESZ NA WIEKI WIEKÓW .Amen
__________________________________

Statystyki

Odwiedziny: 38090
Wpisy
  • komentarze: 226

O moim bloogu

Tę stronę internetową Panu Bogu w Trójcy Przenajświętszej Jedynemu ,na Jego wieczną chwałę i cześć i dziękczynienie z miłością -poświęcam

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie: